Budapesten a 14. kerületben szakszervízbe keresnek akár azonnali kezdéssel autószerelőket. Pályakezdők jelentkezését is várják!

Versenyképes bérezés. folyamatos továbbképzés, stabil munkahely.

A fényképes EURUPASS típusú önléletrajzokat a titkarsag@primex.hu oldalra várjuk.

A tárgyban kérjük feltüntetni: "Autószerelő munka szakszervizben".

FELADATOK
*Személygépjárművek szervizelése, javítása és karbantartása
*Alapfokú gépjármű diagnosztika
*Műszaki vizsgára való felkészítés
*Saját flottás gépjárművek heti/havi ellenőrzése, átvizsgálása

ELVÁRÁSOK
*Autószerelői szakképzettség (végzős tanulók jelentkezését is várjuk)
*Precíz munkavégzés

ELŐNYÖK
*Tapasztalat előny, de nem elvárás
*Autóvillamossági ismeretek
*Releváns autódiagnosztikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK
*Versenyképes fizetés, prémium rendszer
*Kötelező oktatásokon való részvétel amelyeken a legújabb eszközök használatát sajátíthatja el a résztvevő
*Stabil munkahely
*Normál munkaidő beosztás, forgó rendszerű hétvégi ügyelettel
*Fiatalos, dinamikus csapat