Feladatok:

  • Számjegyvezérlésű szerszámgépeken az adott alkatrész adott műveletének elvégzése az utasításoknak megfelelően az előírt minőségi követelmények szerint.
  • Összeírni a lépéseket, műveleteket a munkamenet logikája szerint
  • Rajzolvasás, rajzértés
  • Utasítások betartása
  • X, Y2 tengely korrekciók elvégzése
  • Programértés
  • Technikai paraméterek betartása

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy
  • Szakközépiskolai érettségi
  • Számítástechnikai ismeretek
  • önálló munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • fegyelmezettség, pontosság, precizitás

Előny:

  • Forgácsolástechnikai összefüggések ismerete
  • Méréstechnika
  • Programozási alapismeretek
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • A cég ingyenes buszjáratot biztosít a munkavégzés helyére a környező településekről
  • hétfőtől péntekig három műszakban
Az önéletrajzokat a titkrasag@primex.hu e-mail címre várjuk. A tárgyban szíveskedjenek feltüntetni, hogy CNC forgácsoló munka!