Speciális mérőműszerek alkatrészeit gyártó cég munkatársakat keres Budapesten CNC marós munkakörbe.

FELADATOK:

  • mechanikai alkatrészek gyártása rajz szerint
  • a gyártáshoz szükséges CNC programok készítése
  • szerszámok, technológiák kiválasztása
  • felelősségvállalás az elkészült alkatrészek minőségéért
  • konstruktív együttműködés a műhelyben található más forgácsoló szakmákkal.

ELVÁRÁSOK:

  • CNC megmunkáló központon szerzett többéves marós és programozási gyakorlat
  • tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • Heidenhain iTNC 530 vezérlés ismerete
  • jó rajzolvasási készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • önálló, precíz, felelősségteljes, kreatív munkavégzés

ELŐNY:

  • hagyományos marós képesítés, és gyakorlat

AMIT KÍNÁLNAK:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

A fényképes szakmai önéletrajzokat a megpályázott állás megjelölésével az alábbi e-mail címre várják:

deftcad@gmail.com – Mikus Balázsnak címezve!